Apie mus

Mūsų firma sisikūrė  2007 metais. Patirtis ir praktika atėjo per kelias dešimtis metų auginant gyvūnus, žuvis, paukščius ir roplius. Visą savo laisvalaikį skyrėme savo hobiui, kuris šiuo metu tapo verslu.  Šiai  dienai turime sukaupę daug informacijos apie gyvūnų auginimą, priežiūrą, akvariumų įrengimą,  roplių laikymo sąlygas ir t.t.


Asmeniškai turime jorkšyrų veislyną,  kuriame yra trys kalytės ir vienas patinėlis.  Be to baigę šunų kirpimo kursus atidarėme dar ir kirpyklą savo parduotuvėje. Mes stengiamės tobulėti, kad rastume kuo daugiau atsakymų į problemas su kuriomis susiduria mūsų klijantai.

Pastoviai kiečiantis pašarų gamybos technologijai ieškome optimaliausio varijanto kuris  tiktų jūsų augintiniui.
 

Prekes stengiamės parsivežti patys tiesiogiai iš gamintojų: gultai, pavadėliai, ankakliai, kraikai graužikams, akvariumai, dekoracijos į akvariumą, dubenėliai, narvai įvairių dydžių, pašarai žuvims, pašarai graužikams ir paukščiams ir t.t.. Taip pat vežame žuvis ir gyvus augalus.
 

Per visus firmos gyvavimo metus yra nemažai pasiekta, daug sužinota, bendrauta su daugelio šalių firmomis, bet mūsų manynu tai tik pradžia, nes auginant gyvūnus tobutėti  nėra ribų.