KOSMETIKA LADYBEL | GYVŪNAMS IR KIRPYKLOMS

KOSMETIKA  LADYBEL | GYVŪNAMS IR KIRPYKLOMS

     

     LADYBEL yra seniausia Prancūzijos  profesionalios kosmetikos  gyvūnams gamintoja nuo 1981 metų. Neįmanoma suskaičiuoti šunų ir kačių, kurie laimėjo aukčiausius apdovanojimus savo šalies, bei pasaulinėse šunų ir kačių parodose, naudodami Ladybel kosmetiką.

     Ladybel profesionali kosmetika apima visas šuns ar katės gyvenimo sritis. Tai šampūnai ir kondicionieriai švariam kailiui, bei sveikai odai. Antiparazitinės priemonės apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų, erkių ir blusų. Priežiūros priemonės, tai apsauginės priemonės  padedančios  palaikyti tvarką namuose (ne vietoje šlapinimasis, baldų griaužimas). Visi nori, kad jūsų augintinis skaniai kvepėtu, tada yra naudojami kvepalai dvelkiantys įvairiai aromatais. Higienos priemonės naudojamos, kad augintinio ausys, akys ir dantys būtų švarūs ir sveiki.

     Kosmetikos priemonės taikomos atsižvelgiant į gyvūno plaukų tipą, spalvą, norint išspręsti kailio arba odos problemas. Naudojant LADYBEL kosmetiką yra garantuotas veiksmingumas, grietas ir matomas rezultatas.

     Kosmetikos priemonės susideda iš naturalių medžiagų, praturtintų vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis iš gamtos.  Tai subalansuota ir veiksminga kosmetika už priimtiną kainą.

     LADYBEL profesionali kosmetika naudojama kasdieniniai šunų, kačių ir kitų gyvūnų priežiūrai namuose, šunų ir kačių kirpyklose, veislynuose, tap pat ruošiant gyvūnus parodoms.