NUTRIN complete pašaras jūrų kiaulytėms 400 g.

NUTRIN complete pašaras jūrų kiaulytėms 400 g.

Gamintojas: NUTRIN
Kodas: Nutrin complete Guinea pig.
Prekyboje: 10
2,99 €
Kiekis: Į krepšelį

NUTRIN complete GUINEA PIG pašaras skirtas jūrų kiaulytėms.

 Ingriedientai:  Augalinės kilmės dariniai, javai, daržovės, mielės, augalinės kilmės baltymų ekstraktai, mineralai, aliejai ir riebalai.

 L-lizinas 3 g, DL-metioninas 2 g, lecitinas 5 g, FOS (inulinas) 2 g, Jucca Schidigera 1 g.

Vitaminas A 10000 TV, vitaminas D3 1200 TV, vitaminas C 600 mg, vitaminas E 60 mg.

Mn (mangano oksidas) 80 mg, Fe (geležies sulfato monohidratas) 70 mg, Zn (cinko oksidas) 70 mg, Cu (vario sulfato pentahidratas) 10 mg, I (kalcio jodatas) 1 mg, Co (kobalto sulfatas) 0,3 mg, Se (selenometioninas) 0,3 mg.

Sudedamosios dalys:  Nevalyti baltymai 15%, žalia ląsteliena 19%, neapdoroti aliejai ir riebalai 3%, neorganinės medžiagos 6%, Ca 0,8%, P 0,5%.

Nutrin Complete Guinea pig pašarai yra skirti jūrų kiaulytėms. Jei tai pirmas kartas, kai naudojate šį pašarą, būtinai pašaro pakeitimas turėtų vykti palaipsniui, ypač atsižvelgiant į virškinimo trakto sutrikimų prevenciją ir todėl, kad jūrų kiaulytė ne visada priims naują pašarą iškart. Laikotarpio trukmė gali skirtis nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Praktiškai tai reiškia, kad lėtai didinamas NUTRIN complete kiekis, tuo pačiu sumažinant prieš tai duodamas pašarų kiekį. Nutrin Complete Guinea pig pašaro rekomenduojama paros norma turi būti  4 - 6 g 100 g kūno masės. Ši procedūra taip pat taikoma pašarų pokyčiams ir vėlesniuose amžių etapuose. Paros dozę reikia padalyti į kelias dalis, ryte ir vakare. Visada užtikrinkite neribotą prieigą prie šieno ir gėlo vandens. Jei jūsų triušis nesuvalgo viso pašaro ar nemažėja šieno kiekis, patariama sumažinti paros dozę. Bet kokie pašarų raciono pokyčiai turėtų būti daromi atsižvelgiant į gyvūno kūno svorį, būklę ir sveikatą. Maisto racioną galime paįvairinti žalumynais, šviežiais vaisiais bei daržovėmis.

GYVYBIŠKUMAS:

Platus maistinių medžiagų vartojimas kartu su papildomais komponentais (vitaminais, mineralais, amino rūgštimis, lecitinu, inulinu). yra sveiko kūno funkcionavimo pagrindas.

https://www.nutrin.cz/DATA/Images/82/c.png

VITAMINAS C +:

.Dėl nesugebėjimo sintetinti vitamino C, jūrų kiaulytės yra visiškai priklausomos nuo jo gavimo šiame maisto produkte. Suderinus žaliavas, turinčias daug šio vitamino ir padidinus natūralų jo kiekį premiksu, Nutrin Complete užtikrina pakankamą vitamino C kiekį, užkertantį kelią daugeliui sveikatos problemų.

SVEIKAS ŽARNYNAS:

Maistingosios medžiagos yra labiau prieinamos virškinimo fermentams, padidina jų virškinamumą, pagerina pašarų konversiją ir mažina stresą organizme. Palyginus su standartiniu sudėtiniu maistu, dienos dozė yra mažesnė.

DANTŲ PRIEŽIŪRA:

NUTRIN Complete granulių dydis, sudėtis, forma, struktūra ir tvirtumas, padeda reguliariai kramtant maistą mažinti dantų augimą.

PROBIOTIKAI:

Visavertis pašaras NUTRIN complete turintis inulino (FOS) ir obuolių pektino, neleidžia greitai suskaidyti angliavandenių ir riebalų, todėl gerina organizmo imunitetą ir detoksikacijos procesus.

 

Svoris:  400 g.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):Raktiniai žodžiai: Jūrų kiaulytėms